RadyoAsiL Dostluğun Ve Müziğin Adresi
2013 yılında büyük bir radyo kurmayı hedefleyerek yayın hayatına merhaba diyen RadyoAsiL ekibi zaman içinde farklı isimlerle yayın hayatına devam etmiş ve son olarak RadyoAsiL ismi ile gelişen teknolojik alt yapısı ve yayın kalitesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.RadyoAsiL yayınlarına 4 TB lık ve yaklaşık 120000 adet mp3 arşivi ile siz dinleyenlerine en iyi aşk şarkılarını en iyi ses kalitesi ile sunmayı hedefleyip bu amacına ulaşmıştır.
Sonuç olarak RadyoAsiL yayın hayatına devam ettiği bu adresten tüm dünyaya müzik alanında örnek olmakla birlikte sizlere aşkın en iyi halini yaşatmakta ve profesyonel ekibi tarafından hergün güncellenen mp3 listesi ile sizlere aşkın en iyi müziklerini dinletmeye devam etmektedir.Siz dinleyenlerin desteği ile her geçen gün bu işe daha iyi adapte olan ekibimiz araştırmalarını ve güncellemelerini daha profesyonel hale getirip sizlere sorunsuz hizmet konusunda daha iddalı bir hale gelmiştir.
RadyoAsiL internet radyoculuğunu Türkiye ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek yayınlarına tescilli ve rütük denetimli olarak sürdürmeye devam edecektir. RadyoAsiL takip etmeye devam edin.

RadyoAsiL imtiyaz sahibi :KayRa

RadyoAsiL Genel Sorumlu : Azra Demir

RadyoAsiL Radyo Sorumlusu : Azra Demir